بازی تیم ملی مقابل توگو هنوز قطعی نشده است

فوتبال ایران

هنوز بازی تیم ملی ایران مقابل توگو قطعی نشدهفدراسیون میتواند خواسته کیروش را تامین کند؟

follow telDonyaye Varzesh Banner new


 درحالی که رئیس فدراسیون فوتبال چند روز قبل در جمع خبرنگاران از برگزاری بازی دوستانه با توگو خبر داده بود هنوز قرارداد رسمی برای برگزاری این مسابقه امضا نشده است.

 کی روش در نشست خبری پیش از بازی ایران و سوریه درحالی که از برنامه ریزی جهت دیدارهای دوستانه ایران بعد از مرحله مقدماتی جام جهانی گلایه مند بود اعلام کرد بازی دوستانه با کنگو را باید لغو شده دانست.

کی‌روش در صحبت های خود ضمن گلایه از این شرایط اخطار داد که با این وضعیت نباید انتظاری از شرایط آماده سازی تیم ملی داشت همین حرف های سرمربی پرتغالی کافی بود تا فدراسیون دست به کار شود تا مقدمات برگزاری بازی دیگری را فراهم کند و در همین راستا مهدی تاج رئیس فدراسیون در جمع خبرنگاران اعلام کرد که بازی با توگو در دست احداث است و ایران در مهر قبل از بازی با روسیه با توگو بازی می کند.

این صحبت در حالی انجام شد که هنوز در تقویم فدراسیون فوتبال توگو دیدار با تیم ملی ایران ثبت نشده است و در فیفا هم بازی دوستانه دو تیم لحاظ نشده است.

فدراسیون فوتبال ایران در نظر دارد این بازی در تاریخ ۵ اکتبر برابر با ۱۳ مهر برگزار شود اما به نظر می رسد هنوز فدراسیون توگو برای این بازی تصمیمی ندارد. البته فدراسیون فوتبال در حال مکاتبات لازم است تا قرارداد برگزاری این مسابقه رسمی شود.

در حال حاضر کی روش هم ایران است و مشغول برنامه ریزی برای دو بازی دوستانه با توگو و روسیه که فدراسیون نوید آن را به سرمربی تیم ملی داده است. باید دید فدراسیون فوتبال موفق می شود قرارداد این بازی دوستانه را به ثبت برساند یا خیر.

با عضویت در خبرنامه دنیای ورزش از برگزیده خبرها و رویدادها ی مهم با خبر شوید