انتظار برای بازگشت رونالدو «همه می‌خواهیم کریستیانو رونالدو بازگردد و به توانایی گلزنی او نیاز داریم». این چیزی است که بازیکنان رئال مادرید، حتی تئو هرناندس که به تازگی وارد باشگاه شده، درباره رونالدو گفته‌‌اند.

فوتبال جهان

 «همه می‌خواهیم کریستیانو رونالدو بازگردد و به توانایی گلزنی او نیاز داریم». این چیزی است که بازیکنان رئال مادرید، حتی تئو هرناندس که به تازگی وارد باشگاه شده، درباره رونالدو گفته‌‌اند.

follow telDonyaye Varzesh Banner new

 

بازیکن اهل مادیرا فصل گذشته 42 گل زد که 25 گل از این تعداد مربوط به لالیگا بود و 12 گل هم مربوط به لیگ قهرمانان اروپا. همه هم گل‌های مهمی بودند که باعث موفقیت تیم شدند. شماره 7 پرتغالی با 32 سال سن هنوز هم توان گلزنی خوبی دارد. در فصل 16 – 2015 او 51 گل، در فصل 15 – 2014 هم 61 گل و فصل گذشته 51 گل زد.
ترافیک خط میانی
این فصل رئال مادرید از نظر تعداد بازیکنان توانمند در پست هافبک بی‌نیاز است، اما مشاهدات نشان می‌دهد فروش آلوارو موراتا به چلسی و ماریانو به لیون گزینه‌های تهاجمی زیدان را محدود کرده است. این فصل رئال مادرید در 6 بازی رسمی 13 گل زده است و این تعداد گل توسط 9 بازیکن مختلف زده‌ شده است و یکی هم گل به خودی پیکه است. جالب هم اینجاست که بهترین گلزن این فصل رئال تا اینجای کار مارکو آسنسیو است که 4 گل زده.
برگشت با آپوئل
مهاجم پرتغالی رئال مادرید روز چهارشنبه و برای بازی رئال مادرید مقابل آپوئل نیکوزیا در رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا خواهد رسید. این بازی اولین بازی از مرحله گروهی رقابت‌های لیگ قهرمانان فصل 18-2017 است. البته یک جلسه دیگر از محرومیت او باقی مانده که مربوط به دیدار بیرون از خانه مقابل رئال سوسیداد در رقابت‌های لالیگا است که باید روز یکشنبه هفته آینده برگزار شود.
حمایت لوکاس واسکز
فقط تئو هرناندس نبود که بعد از بازی درباره غیبت رونالدو و نیاز تیم به او صحبت کرد. بلکه لوکاس واسکز، زننده گل رئال در بازی با لوانته هم همین نظر را داشت. اما او این موضوع را با اعتراض به بی‌رحمانه بودن موضوع محرومیت رونالدو مطرح کرد:«رونالدو را کم داشتیم که برایش محرومیت بیش از اندازه 5 جلسه‌ای در نظر گرفته شده است».
زین‌الدین زیدان، سرمربی فرانسوی رئال مادرید هم در کنفرانس مطبوعاتی بعد از بازی به شیوه‌ای دیگر این را بیان کرد:«او بازیکنی شدیدا مهم برای تیم ماست و وقتی در دسترس نباشد باید به دنبال آلترناتیوی برای او باشیم».
در غیاب رونالدو بود که رئال مادرید دومین تساوی فصل از 3 بازی در لالیگا را هم کسب کرد و 4 امتیاز از بارسلونای صدرنشین عقب افتاد.

با عضویت در خبرنامه دنیای ورزش از برگزیده خبرها و رویدادها ی مهم با خبر شوید